Een eenvoudig middel, je zou het niet geloven als niet gebleken was, dat het helpt is het volgende; Zet een mes in een groot glas water en drink dit achter elkaar met kleine teugjes leeg, zonder het mes er uit te nemen. Wanneer men de aandacht voldoende op deze bezigheid concentreert, is de hik verdwenen, voor men het lege glas terug zet.
Creatie datum : 01/11/2009 - 20:45
Laatste wijziging : 01/11/2009 - 20:45
Categorie : H Pagina gelezen 3226 keren
Disclaimer De eigenaar van deze website "Jamu" kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de juistheid van informatie die verstrekt wordt via deze website of via links op deze website. Het gebruik van de informatie, middelen en of (be)handelingen is dan ook voor eigen risico. Raadpleeg bij gezondheidsklachten altijd eerst een arts.
Copyright 2009-2011 Niets op deze site mag worden gekopieerd of gebruikt, tenzij hiervoor uitdrukkelijke toestemming van de Webmaster en eventuele derde rechthebbenden is verkregen.