Welkom  Links  Gastenboek  Forum
Novita en Keri

Lees voor met webReader

Spoorloos / Novita en Keri en hun familie in Indonesië.

25-05-2007.

De zussen Novita en Keri zijn allebei geboren in Indonesië en in Nederland geadopteerd. Hun beider families werden in Indonesië gevonden. Novita bleek voortgekomen uit de relatie van haar moeder met een neef. Op aandringen van de familie moest haar moeder Novita afstaan. De moeder van Keri overleed op het kraambed. Keri's oudere broer was daar getuige van. Hoe verloopt het contact tussen de zussen en hun families sindsdien? .

Hier het verhaal van de zussen Novita en Keri.



Klik 2x in het filmpje voor afspelen in maximum beeldscherm formaat.
(Best af te spelen in de Microsoft Internet Explorer)





Creatie datum : 14/12/2010 @ 23:36
Laatste wijziging : 14/12/2010 @ 23:36
Categorie : Spoorloos
Pagina gelezen 7101 keren

Reacties op dit verhaal

Er heeft nog niemand gereageerd.
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/semarang.nl/httpdocs/verhaal/mobile/articles.php on line 110
up Boven up

Copyright ©  2008-2012
Niets op deze site mag worden gekopieerd of gebruikt, tenzij hiervoor uitdrukkelijke toestemming van de Webmaster en eventuele derde rechthebbenden is verkregen.
HOME
Uw verhaal - Your story
 

Site powered by GuppY - © 2004-2007 - CeCILL Free License